Seriály a filmy

19. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Ve službách FBI: Komu patří srdce Alexandry Daddario?

Speciální místo v srdci bývalého podvodníka a hlavního hrdiny Ve službách FBI Neala má “jeho” Kate v podání Alexandry Daddario. Okolo okaté tmavovlásky se ostatně točí i aktuální díl. Koho však milovala a miluje právě Alexandra?

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

Goodbye, Logane

Co se vztahů Alexandry týče, nejznámějším je patrně její partnerství s Loganem Lermanem. O 6 let mladšího herce Alex potkala během natáčení prvního filmu o Percy Jacksonovi, kde Lerman ztvárnil hlavní roli a Daddario si zahrála dceru bohyně Athény a Percyho lásku Annabeth.

Vztah se hercem, kterého si můžete pamatovat i jako Charlieho z komedie Charlieho malá tajemství, velkofilmu Noe nebo akčních záležitostí Gamer a Železná srdce, nicméně nakonec nevyšel. Pár se rozešel v roce 2015.

Láska na celý život

Aktuálně se Alex s žádným velkým objevem neukazuje, byť na jaře se psalo o tom, že měla flirtovat se Zacem Effronem. Zdá se, že se plně soustředí na svou rozbíhající se kariéru – momentálně natáčí snímek Pobřežní hlídka. Na snímku najdete Alexandru druhou zleva.

Nicméně je jasné, že jeden “týpek” má v jejím srdci nezastupitelné místo – a to čtyřnohý parťák Levon, kterého třicetiletá hvězda bezmezně miluje.

A fotky chlupatého fešáka často dává na svůj instagramový účet.

Tak spoustu bezva zážitků se psím kamarádem přejeme!

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.