Vyhrajte 3x krém se zlatem a 10x GreatBox

Chcete vyhrát exkluzivní zářivý krém na ruce Swisso Logical s obsahem zlatých pigmentů a rostlinných extraktů? Stačí správně odpovědět ve výherním pořadí na soutěžní otázku a krabičky krásy spolu s krémem budou vaše.

Znáte nový fenomén „krabičky krásy“?

Principem krabiček krásy je pomoci slečnám a ženám najít tu správnou kosmetiku pro sebe. Na našem trhu je velké množství těchto výrobků, ze všech stran se na nás valí reklama na kosmetiku, která zaručeně dokáže vyřešit každý problém. Určitě se vám už někdy stalo, že jste této kampani uvěřily a koupily jste si výrobek, který skončil v šuplíku. Proto je tu GreatBox, který přináší ženám vzorky kosmetických produktů různých značek. Objednejte si aktuální únorový GreatBox a získáte dárek, překvapení v podobě kosmetických vzorků a něco navíc...

Více se dozvíte na www.greatbox.cz

20., 40. a 60. správná odpověď vyhrává tento jedinečný krém a zároveň také GreatBox – krabičku krásy. Pokud bude vaše správná odpověď 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200., vyhráváte krabičku krásy – GreatBox se vzorky kosmetických novinek. Pokud se chcete informovat o výrobku, podívejte se na tyto stránky.

Správná odpověď na soutěžní otázku byla:

Kde se vyrábí kosmetika Swisso Logical?

a) Německob) Švýcarsko c) Francie

Odpověď naleznete na stránkách www.greatbox.cz.

Výherci:

1 x kosmetický GreatBox a 1x krém na ruce z gold special edice vyhrává:

Iveta Štěpánová

Radomír Slezák

Eva Polívková

1 x kosmetický GreatBox vyhrává:

Lenka Svobodová

Eliška Krementáková

Ludmila Špiková

Daniela Šedlbauerová

Jaroslav Smetana st.

Marcela Krahulcová

Jolana Fontiová

Herní řád ZDE

Poznámka: Foto kosmetického balíčku je ilustrační, produkty ve výhře se mohou lišit.

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.