Žena závislá na svých vlasech. Má je šest metrů dlouhé!

Dokument Nejšílenější úchylky odhalí další ženu, která ujíždí na svém vzhledu. Zatímco některé střídají účesy jako měnící se počasí, Asha by svoje dredy nikdy nevyměnila. Je totiž závislá na svých 640 cm dlouhých vlasech...

Asha je sedmačtyřicetiletá Afroameričanka, která si zakládá na svých vlasech a jejich pěstění. Její ozdoba měří neuvěřitelných 640 cm. Neustále svou hřívu nosí v náručí, češe ji a čistí. Svoje dredy zásadně oslovuje "bejby."

Kromě toho, že se o své vlasy stará pět hodin denně, jejich kosmetická péče ji vyjde pěkně draho. Za měsíc totiž na svých šest metrů dlouhých vlasů spotřebuje dvacet čtyři lahviček šamponů.

Náročné vlasy nejsou jen na jejich udržování, ale hlavně pro samotné tělo této Američanky. Tíha vlasů jí způsobila problémy s krční páteří. Lékaři ji varují, aby svoje vlasy dramaticky zkrátila, jinak se její zdravotní stav bude jen horšit. Asha například nemůže se synem ani na různé atrakce. Na hlavu se jí nevejde ochranná přilba. Navíc hrozí, že se vlasy někam namotají.

Žena závislá na včelím bodnutí

Třiapadesátiletá Margaret má zase neuvěřitelnou potřebu včelího bodnutí. Všude má s sebou ve sklenici včely, a když to na ni přijde, nechá si dát žihadlo. Tento způsob života je velmi ojedinělý a ženu značně omezuje. Margaretiny cesty jsou samá zastávka, protože má co chvíli potřebu nechat se bodnout. Blízcí obou žen jsou znepokojeni a posílají je k lékařům. Naše „úchylkářky“ jsou však neoblomné, nehodlají se změnit...

Sledujte Nejšílenější úchylky ve čtvrtek ve 21.20 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.