Ženy ze Sladkého pokušení v ohrožení: jedna z nich se zhroutila!

Prima love v pondělí ve 20.15 vysílá reality show o sladkém byznysu. Dvě sestry a jejich matka podnikají v cukrářství a jejich úspěchy jsou čím dál tím viditelnější. Po čtyřech letech se rozhodnou otevřít pobočku v New Yorku. Ale je to o dost náročnější, než si představovaly...

Reality show Sladké pokušení můžete vidět každé pondělí ve 20.15 na Prima love.

Jak už jste si mohli všimnout, do sesterského byznysu se hodně vkládá jejich matka. Jenomže trochu jinak, než by si ty dvě přály – jejím největším „koníčkem“ je sledování zaměstnanců. Dcerám se to moc nelíbí. Možná by jí měly dát nějakou konkrétní práci, aby s tím špehováním přestala. Obchod otevřely před 4 lety a mají stále více zakázek, které vozí do New Yorku. Sophii proto napadlo, že by bylo dobré otevřít ještě další pobočku právě tam.

"Buď nás to dostane výš, nebo naprosto položí"

Podnikání, a zvlášť v Americe, je o risku. Katherine s myšlenkou na novou pobočku zásadně nesouhlasí, ale přesto se obě vydaly do New Yorku hledat vhodné prostory. Realitní makléř jim nabídl prostory v Soho, což je dobrá čtvrť a mohly by si to tam dovolit. Na první pohled je to naprosto otřesné, ale Sophie je přesvědčená, že to má potenciál. Katherine stále nesouhlasí, ale jiné místo není a podle Sophie je to skrytý klenot. Katherine prohlásila, že je to buď udělá, nebo položí a jde do toho také. Na rozhodování měly jen 30 minut.

Do toho dostaly velkou objednávku na cupcakový taxík v životní velikosti na akci, kde se budou vybírat peníze na výcvik vodicích psů. A je to v New Yorku. Podle Sophie znamení shůry. V newyorské pobočce však nebudou sestry nastálo, a proto musí najít zaměstnance a udělat někoho spolehlivého ředitelem. Navíc je akce taxík jen jeden jediný den před slavnostním otevřením nové pobočky. Takže je čeká další stres. Taxík dají hlavně na starost Saře a Victorovi, kteří jsou spolehliví a sami se musí věnovat především nové pobočce. Tři dny do otevření to tam však stále vypadá jako ruina.

Zhroucení v přímém přenosu!

Dva dny před otevřením pobočky se zhroutila matka a je v nemocnici. Dcery za ní okamžitě jedou. Ona je důvod, proč všechno dělají. Zůstanou s ní přes noc a ráno je to už lepší. Pak se o ni postará otec a Katherine a Sophie musí zpět do New Yorku. Mají 24 hodin na odevzdání taxíku a otevření pobočky. Taxi se podařilo složit a sestry sklidily velký potlesk.

Jak dopadlo otevírání nové pobočky? Podívejte se na další díl reality show Sladké pokušení na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.