decoDoma.cz

Máte rádi změnu? Pak byste si jistě rádi proměňovali interiér podle ročních období, aktuálních trendů nebo prostě jen podle nálady. Už nemusíte kupovat novou sedačku, která tvoří většinou dominantu obývacího pokoje, ale jednoduše převlékněte svoji původní sedací soupravu nebo křeslo. To vše bez velkých investic a námahy.

Máte-li doma sedačku nebo oblíbené křeslo se skvrnami a prodřenými místy, můžete staršímu sedacímu nábytku vdechnout nový život díky napínacímu od decoDoma. A to bez čalouníka a velkých výdajů. Napínací potahy fungují jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky. Obepne sedačku včetně zadní části a područek, takže dokonale sedí. Podívejte se na e-shopu decoDoma na proměnu před a po. Neuvěříte, že je to ta samá sedačka.

Možná máte podobné křeslo, které by si zasloužilo nový kabátek, doma. Proměna sedačky nebo křesla je s napínacím potahem velmi snadná. Zvládnete to sami během 5 minut. Je to stejně jednoduché jako si obléknout tričko. Snadná je i údržba potahů. V případě ušpinění je stačí sundat a dát do pračky vyprat. Právě proto jsou oblíbené u rodin s dětmi nebo zvířecími mazlíčky. Návštěvy se budou divit, co se stalo s vaší původní sedací soupravou nebo křeslem.

Potah je skvělé řešení na menší sedačku na kolej, do pronajaté garsonky, prostě všude, kde se vám nevyplatí velké investice. Oceňují je ale i starší generace, které se nechtějí vzdát své oblíbené sedačky nebo řešit vystěhování staršího kousku nábytku. Napínací potahy jsou pohodlné řešení pro omlazení vzhledu sedačky nebo křesla. Pokud to na vaší sedačce žije a máte v domácnosti děti, kočky nebo psi, vyřeší potahy i ochranu sedačky před skvrnami od jídla, od pití, před kočičími drápky a samozřejmě chlupy.

Díky snadné údržbě napínacích potahů si můžete dovolit i světlou barvu sedačky, například smetanovou. Nebojte se ani výrazných barev. Sedačka v korálové, jahodové nebo modré upoutá pozornost a dodá vašemu obývacímu pokoji energii. V případě, že preferujete méně výrazné barvy, potěší vás neutrální barvy jako odstíny hnědé jako oříšková, tabáková nebo čokoládová. V nabídce jsou různé barvy, vzory i velikosti. A pokud se vám vybraná barva okouká, není nic jednoduššího než si vybrat úplně nový potah.

-PR článek-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.