Gratulujeme! Míša Pecháčková ze ZOO měla osmnáctiny. Proč nemohla oslavovat?

Míša Pecháčková oslavila 18 let

Míša Pecháčková oslavila 18. narozeniny a jelikož má hlavní roli v novém seriálu ZOO, tak jsme ji samozřejmě nezastihli nikde jinde než na natáčení. A tam jsme ji spolu se štábem i popřáli.

Osmnáct let, ten mezník, kdy musíme ze dne na den dospět. Ve skutečnosti je to ale jen číslo. I když jsme v tu chvíli plnoletí, v duši je ale většina z nás stále dětmi. „Cítím se jako úplně jiný člověk,“ směje se Míša Pecháčková hned na začátku rozhovoru a celá rozzářená pokračuje, „Momentálně se cítím překvapeně, jelikož mi teď na place všichni přáli, zpívali a bylo to hrozně hezký, nečekaný a moc příjemný.“

Na řidičák nemá čas, udělá si ho v ZOO na golfovém vozíku

Jednou z věcí, proč se nezletilí na osmnáctiny těší je to, že budou moci pít legálně alkohol. Hned dalším důvodem po alkoholu je získání řidičského průkazu. Na ten Míša ale momentálně nemá pomyšlení. „Spoustu mých kamarádů si teď v osmnácti dělá řidičák, ale já trávím všechen čas tady v ateliérech nebo ve škole, takže na to nemám čas. Já si ho udělám v ZOO na golfovém vozíku,“ bere Míša situaci s humorem. Nic jiného jí ani nezbývá, jelikož místo na oslavu míří po rozhovoru a natáčení seriálu ZOO rovnou do školy, kde bude až do večera.

Premiéra seriálu ZOO ve stejný den, jako narozeniny

Míša k narozeninám, kromě dortu a květin, dostala i televizní premiéru prvního dílu seriálu ZOO, který měl velký úspěch. O víkendu si tedy může herečka při oslavách užít dvojitou dávku štěstí!

Seriál ZOO s plnoletou Míšou Pecháčkovou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.