zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

První díl ZOO sledoval milion a půl spokojených diváků. Nechte se extra videem nalákat na další díl!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 14.01.2022
První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků, share byl 31,53 % v CS 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejoblíbenějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %) v CS 4+. Následující reprízu pořadu Inkognito vidělo 620 000 diváků (share 21,45 %) v CS 15+. Prime time share skupiny Prima tak včera dosáhl 30,67 % a celodennní share byl 28,71 % v CS 15+.

reklama

V novém seriálu ZOO se hlavní role zhostila Eva Burešová coby Viky Janečková, která zde řeší své problémy, dluhy a hádá se s bývalým partnerem. Ve dne se stará o děti, pomáhá nebo pracuje a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a s parukou zpívá.

Nezbedná dcera na útěku

Mladá herečka Michaela Pecháčková představuje druhou hlavní hrdinku – Sid (Sidonii Annu Novotnou), která místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou – zvířaty.  Začne pracovat v zoologické zahradě, samozřejmě bez vědomí rodičů, v jejichž rolích se představí Marek Taclík a Sabina Laurinová. Tu si diváci televize Prima zamilovali v roli vrchní sestry Mery v seriálech Sestřičky a Modrý kód

Hybatelem klanu Novotných je ovšem dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Je to dáma velice rozhodná a ví, co v životě chce,“ prozradila Švandová k postavě, s níž bude mít hlavní hrdinka Sid nejvíce komplikací...

Viky v baru a Sid v ZOO – s nápadníkem!

Viky (Eva Burešová) a Sid (Michaela Pecháčková) svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny.

Sid se střetne s Albertem.
Autor: FTV Prima/ Zoo Sid se střetne s Albertem.

zdroj: ATO - Nielsen Admosphere, živě + TS0, ke dni 14. ledna 2022

Hned v další epizodě, kterou můžete už teď sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně, čeká na Sid nejedno dobrodružství. První den v nové práci v ZOO toho přinese spoustu zajímavého. I když to bude zpočátku vypadat, že Sid stráví celý den vyvážením popelnic, opak je pravdou. 

Viky (Eva Burešová) se nedobrovolně vykoupe.

Eva Burešová má problém. Proč na ni v ZOO žárlí? Tady je ukázka z nového dílu

Sid se stane hlavní aktérkou nejen kriminálního, ale i akčního případu – a do toho k ní zahoří láskou místní seladon Franta. Sid si navíc stačí znepřátelit marketingového ředitele... Jak její pracovní den mezi divokou zvěří a partou ošetřovatelů nakonec dopadne? 

Na další díl nového seriálu se dívejte ve čtvrtek 20. ledna na Primě nebo už nyní exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: ZOO , seriál ZOO , FTV Prima , ZOO online , sledovanost

reklama

Přečtěte si také

reklama