Celebrity

18. května 2023 13:07

Marie Makovská

Princ Harry to schytal za svůj outfit. Žalostně neladil s tím Meghaniným za čtvrt milionu

Harrymu a Meghan byli v patách bulvární novináři. Podle mluvčího se při úprku jen těsně vyhnuli několika nehodám

Meghan Markle (41) slaví velký kariérní úspěch, její podcast Archetypes získal jednu z cen Women of Vision, jejichž předávání se konalo v New Yorku. Svou manželku na akci za ruku pyšně vedl princ Harry (38), následně to ale pěkně schytal, protože dle mnohých nebyl dostatečně reprezentativní. Měl na sobě sice oblek s košilí a kravatou, s luxusním a drahým outfitem Meghan ovšem vůbec neladil.

V úterý večer Meghan Markle oblékla slavnostní zlatou róbu z dílny mladé kolumbijské návrhářky Johanny Oritz v přepočtu za více než 40 tisíc korun. Šaty, které měly mít původně i ramínka, nechala Meghan upravit tak, aby vynikla její ramena a dekolt. Obula k nim sandály na podpatku od Toma Forda za 30 tisíc korun a psaníčko značky Carolina Herrera Metropolitan Insignia za 24 tisíc. Nešetřila ani za šperky, s náramkem od Cartiera za bezmála 162 tisíc celý její outfit vyšel na více než čtvrt milionu korun.

Na akci Meghan doprovázela maminka Doria Ragland a samozřejmě také princ Harry. Manželé sice rozdávali úsměvy na všechny strany, princi pak bylo ovšem v diskuzích na sociálních sítích vytknuto, proč se s Meghan pro tuto významnou příležitost lépe nesladil. Jeho tmavě modrý oblek s modrou kravatou a bílou košilí působil obyčejně. Jeho drahá polovička ovšem nevypadala, že by ji to trápilo. Ostatně mu mohla před akcí pomoci s výběrem.

Přečtěte si také: Princ Harry si projde krizí středního věku, říká astroložka. Bude řešit finance

Ocenění, které Meghan získala za svůj podcast, se týkalo globálního prosazování a posilování postavení žen a dívek ve společnosti. Vévodkyně si úspěch náležitě užívala, večer jí snad zkazili jen novináři. Mluvčí slavné dvojice totiž v prohlášení uvedl, že pár čelil v New Yorku po předávání cen neziskové organizace Ms. Foundation for Women „neúprosnému pronásledování“ trvajícímu více než dvě hodiny.

Zdroj: people.com

Sdílejte článek
Štítky New York móda princ Harry Meghan Markle košile kravata oděv Doria Raglandová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.