Princ Nikolai Dánský i Lady Amelia Windsor. Přehlídky ovládli členové královských rodin

To, že se na přehlídkových molech objevují modelky a modelové z celého světa a vy ne vždy přesně poznáte, o koho se jedná, nevadí. Občas se ale na přehlídce mohou vyskytnout tváře, které byste rozhodně poznat mohli. Na módních akcích se totiž cítí jako doma také členové královských rodin z celého světa. O jaké modelky a modely královského původu se jedná?

Řecká princezna Olympie

Princezna Marie-Olympie Řecká a Dánská se narodila jako nejstarší potomek korunnímu princi Pavlovi a jeho manželce Marii-Chantal, korunní princezně řecké, a je jejich jedinou dcerou. Členka královské rodiny je velmi žádanou modelkou a mimo jiné i kmotřenkou britského panovníka Karla III.

Přestože letos oslavila teprve 27. narozeniny, za svůj život už stihla spolupráci s těmi největšími módními značkami. Přehlídky šla například pro Dior, Dolce & Gabbana či Michael Kors. Kromě přehlídkových mol je k vidění také na titulních stránkách předních módních magazínů.

Čtěte také: Úspěšná modelka, která měla randit s princem Harrym. Kdo je řecká princezna Olympie?

Princezna Keisha Omilana

Svět modelingu není cizí ani nigerijské princezně Keishe Omilaně. Krásku tmavé pleti můžete znát například z reklamy pro vlasovou značku Pantene, pro kterou pózovala ve třech po sobě jdoucích reklamách. Jako první Afroameričanka se později stala tváří i pro mezinárodní reklamní kampaně této společnosti.

Princ Nikolai Dánský

Sice se před rokem dánská královna Margrethe II. rozhodla odebrat tituly všem potomkům svého druhorozeného syna, kteří nejsou v přímé následnické linii a Nikolai Dánský tak přišel o titul prince spolu s označením Jeho královská Výsost, na jeho modelingové kariéře to však nic nemění.

Nikolai se už několik let úspěšně živí jako model a v našlápnuté kariéře chce pokračovat. Zcela poprvé se na mole objevil v roce 2018 v rámci londýnského týdne módy, kde šel přehlídku pro značku Burberry. Krátce poté uchvátil módní svět a navázal spolupráci s luxusními značkami po celém světě.

Lady Amelia Windsor

Britská královská rodina má ve svých řadách skutečně krásné ženy. Sedmadvacetiletá vnučka prince Edwarda, vévody z Kentu (bratrance královny Alžběty II.), lady Amelia Windsor, má za sebou spolupráce s předními módními značky jako Dolce & Gabbana či Bottega Veneta. Objevuje se také na titulních stránkách nejprestižnějších světových módních časopisů.

Jaké outfity si oblékli hosté královské korunovace?

Padmanabh Singh

Také Jeho královská Výsost Sawai Padmanabh Singh, jenž pochází z indického Džajpuru, si vyzkoušel, jaké to je být modelem. Primárně se živí hrou koňského póla, ve které sbírá jeden spěchá za druhým, ale na milánském týdnu módy v roce 2019, kde předváděl pánskou kolekci značky Dolce & Gabbana, dokázal, že ani kariéra modela mu není cizí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.