3 scény z pátečního Přístavu, které jdou na dřeň

V 77. dílu Přístavu se Marek vrací oficiálně do Přístavu, kde chce rozvinout opravdový byznys. Jenže jeden musí z kola ven. Mili se rozhodne drsně zakročit proti novým móresům v Přístavu a rozhodně se nerozpakuje jogína vykázat do určitých mezí...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Vztahy v Přístavu se neustále vyvíjejí a prohlubují, některé naopak končí v moři minulosti. Co je však charakterům z Přístavu vlastní, je jakási jednoznačná přímočarost. Marek Skála jako podnikatel zkrátka musí říct jasně, že pro tři chlapy v chalupě není místo.

Ačkoliv to byl právě José, která jejich byznys při odchodu Marka do Prahy zachránil, nehodlá se nechat zviklat. Uživit na jaře tři lidi Přístav zkrátka nedokáže. A tak se strhne pořádná výměna názorů, která má k chození okolo horké kaše opravdu daleko.

Kdo půjde z kola ven?

Na jógu Mili kašle!

Žádné pardon a omluvu. Rozhovor mezi Mili a jogínem ze Zátoky rozhodně nebude žádné sladké slovíčkaření. Mili si svůj pracovní prostor umí tvrdě obhájit.

Já to nevidím jako úplně dobrý nápad

Johanka nechce, aby Petr přes léto zůstával v Přístavu, protože i v (krásném) západákově, jako je Zátoka, na něj všude číhají náhodné fanynky. A tak mu to řekně pěkně natvrdo.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.