Co Petr Lexa nesnáší na Velikonocích? A jak je prožil letos?

Včera jsme oslavili všichni Velikonoce, ale jak je oslavil Petr Lexa. Samozřejmě, že pracovně a to rovnou natáčením nového videoklipu pro SLZU. Petr se nám ale svěřil i s tím, co na Velikonocích nesnáší.

Petrovi Lexovi bude brzy dvacet pět let a zatím jako většina mladých lidí Velikonoce příliš neprožívá, narozdíl od svých starších hereckých kolegů ze seriálu Přístav. Jeho seriálový "tchán", Martin Dejdar, slaví Velikonce většinou tak, že odjede co nejrychleji z Prahy, většinou je na Floridě se svou rodinou, zatímco Hana Gregorová (seriálová Libuše Drozdová) si je užívá hlavně díky vaření všech možných velikonočních pochoutek.

Jak už bylo řečeno, Petr slavil tyto Velikonce na Moravě, kde natáčel se svou kapelou SLZA další klip. I když zatím nechce prozradit k jaké písničce (aby si fanoušci užili překvapení), fanoušky na Facebooku zásoboval fotkami ze zákulisí, nechceme předjímat, ale vypadá to na pořádnou řezničinu:

SLZA - natáčení klipu je pěkná řezničina, Foto: facebook.com

SLZA - natáčení klipu, Foto: facebook.com

Petr však vzpomíná, že ještě před jeho hudební kariérou oslavoval Velikonoce na chatě a doteď nenávidí vajíčka natvrdo: "Velikonoce jsem slavil kdysi na chalupě, kam jsme jezdívali ještě s rodiči. Sešlo se nás i třeba třicet lidí a Velikonoce jsme slavili se všemi typickými zvyky. Jinak co se týká vajíček, miluju je míchaná nebo naměkko, ale nesnáším vajíčka natvrdo. Nejen že je nejím, ale vadí mi i to, jak jsou cítit, když je někdo třeba loupe. Z té jejich vůně se mi dělá vyloženě špatně. Vůbec ale netuším, kde se ve mně tyhle pocity vzaly,“ přiznává hudebník.

Další díl Přístavu uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE

SLZA se také připravuje na své turné!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.