Co uvidíte v pátečním Přístavu? Kobliha je těhotná!

82. díl Přístavu bude hodně výživný. Třecích ploch a dramatických scén si užijete dost, ale také krásné oznámení. Kobliha je těhotná, což je pro Pepu toužícícho po dítěti ta nejlepší zpráva pod sluncem. Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!

Odjezd Johany je hlavně pro jejího přítele Petra dost zatěžkávací zkouškou. Petr totiž trpí v Přístavu sám. Odmítá jíst, spát a rozhodně se nehodlá jakýmkoliv způsobem přizpůsobovat společnosti. Jako první to šla zkusit Johanina matka Tereza, která se snažila Petra přemluvit, aby začala v životě zase fungovat. Mladý muzikant však na dobré rady nereaguje. Tereza mu navrhla, aby svoje trápení využil k tvoření hudby, aby se zkrátka ze všeho vypsal, jenže takto prý Petr nefunguje.

Druhou šanci dostala Milenka rovnou od svého šéfa. Mili je veselá kopa a rozhodla se pokusit štestí a Petra zkrátka rozveselit. Jenže na zlepšení nálady bývalého puberťáka jde dost nesystematicky, a tak si Petr myslí, že mu nabízí sex. Celou scénu tak završuje vysvětlování a následná společná píseň s několika vtipnými zkomoleninami.

Je Markétka utopená?

Šimáček nechá pohlídat malou Markétku u Mili a jede dělat na chvíli převozníka, jenže ve vodě dostane elektrickým proudem (za vším hledej Pátka).Ivanka vidí Míru, který se topí a prázdný kočárek na souši. Vypadá to, že Markétka je ve vodě s Pátkem. Začne zachraňovací akci číslo dvě.

Radim se asi zbláznil, daruje 10 tisíc

Radim viděl, jak kvůli němu málem zemřel Míra Šimáček a všechno se v něm hnulo. Milenka ani Přístav ho nepoznává.Radim daruje 10 tisic do Přístavu, aby za něj pánové mohli koupit trampolínu pro děti. Milenka jde do mdlob, protože Radim má nejspíš nádor na mozku!

Kobliha je těhotná

Kobliha se s Krupicí znovu potkává a dojde k další šarvátce. Krupice chce zpět svoje květiny ze zahrady u chaty Krupičky, kterou před lety pracně vybudovala, Kobliha ji odporuje a v rámci hádky se před Pepou zmíní, že je těhotná.

Další premiérový díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.