Dva chlapi v chalupě: Martin má geniální tip, jak umýt nádobí. A proč už se nepokusí o Johanu?

Přístav II (14) – Jak Pátek se synem umývají nádobí

Jak dokážou přežít dva muži v chalupě, když nad sebou nemají ráznou ruku manželky Milenky? Špatně. A tak se musí vyřešit i to, jak umýt týden špinavé nádobí. Na to je jako student odborník Martin. Jenže táta mu chystá pořádnou podpásovku.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Dva chlapi v chalupě – a z domácnosti se rázem může stát peklo. Alespoň pro Mili, která se zanedlouho vrátí od maminky. Martin s Pátkem společně tráví čas v chatě, kde se momentálně nenachází Milenka, která by doma udělala pořádek. Radim se začíná rozčilovat nad každou drobností, zatímco Martin je vystresovaný z práce. Radim chce po svém synovi, aby uklízel a odmítá s ním spát v manželské posteli.

Jak umýt nádobí bez sebevětší snahy

Martin jako student ČVUT má vychytávky k tomu, jak přežít v relativní čistotě bez ženské ruky. Jak se podle něj správně myje nádobí? Všechno nádobí se hodí do vany, nasype se na něj prací prášek a postříká se horkou vodou. Následně nechte nádobí tzv. odmočit na dvě hodiny. A nádobí? To se tímto způsobem umyje samo.

Proč už Johana není na pořadu dne

Radim uhodí na bolavé téma Martina. Jak to tedy bude s Johanou, viděl ji přece k ránu odcházet z jeho dodávky. Proč spolu ještě nejsou? Martin poprvé pořádně zvážní...

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Podobné články

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek!