Seriály a filmy

12. července 2016 22:00

Petra Kloidová

FOTOGALERIE: Jak si užívá Petr Lexa léto?

Zpěvák a youtuber Petr Lexa prožívá jako většina hudebníků léto pracovně na hudebních festivalech. Někdy si ale dokáže najít i chvilku pro sebe. Podívejte se, jak si miláček dívek a hrdina dětí, užívá léto!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Ještě před dvěma lety trávil Petr Lexa, spolumajitel dvou Slavíků a youtuber roku, v baru na brigádě, teď už svůj talent prodává na pódiích různých letních hudebních festivalů. V kapele SLZA se Petr Lexa našel, ale stejně tak ho baví i hraní.

Petra proto většina diváků zná i jako Petra Dvořáka, postavu ze seriálu Přístav, kde si idol dívek tak trochu zahrál sám sebe. Petr Dvořák je totiž hoch, který začíná budovat svoji hudební kariéru a zároveň musí skloubit vztah se svou láskou Johanou. Ta je dcerou majitele Přístavu. A někdy jsou jejich životní styly tak odlišné, že třecí plochu s ostrou výměnou názorů najdou hodně snadno, ale i tak se mají rádi.

Petr Lexa si ale momentálně užívá léto podle svých snů. Podívejte se na fotogalerii:

Petra Lexu můžete sledovat na jeho Instagramu

HLASUJTE!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 sestřihy nejlepších scén s Mili:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.