Jak voní Dejdy? Martin Dejdar má svůj parfém

Herec Martin Dejdar křtil svůj parfém, který nazval DayDee. A protože momentálně hraje Marka Skálu v primáckém seriálu Přístav, jako místo křtu záměrně zvolil ateliérovou dekoraci seriálové hospody.

Martin nechal vůni namíchat v Americe tak, aby v ní byly obsažené ingredience, které má rád. Jsou mezi nimi například citronová kůra nebo vetiver. Do ateliéru na křest pozval mimo jiné i své kolegy herce Pavla Řezníčka a Filipa Blažka, dalším z kmotrů pak byl moderátor Libor Bouček.

„Spojení s Přístavem mi přijde logické a jsem rád, že křtíme právě v jeho dekoracích. Parfém se jmenuje DayDee, což má několik významů. Mně se odjakživa říká Dejdy, což se vyslovuje podobně jako je název parfému, takže mé jméno v něm je i není obsažené. Navíc Day D znamená v překladu Den D. Pro mě je takový den dnes. Nejen, že tu křtíme, ale můj syn šel v Americe poprvé do nové školy. Moc jsem na něj myslím a držel mu palce a samozřejmě jsem mu s sebou do nového života dal svůj parfém,“ řekl Martin.

„Martin mě poprosil, abych přišel a stal se jedním z kmotrů a já mu rád vyhověl. Martinův parfém se mi líbí, já sám si vybírám vůně podle nálady, ročního období, zajímají mě i novinky na trhu. Přiznávám, že jsem trochu ´Johnny sprej´, na parfémy si potrpím,“ smál se Filip Blažek, který hraje v seriálu Martinova parťáka, s nímž Martin provozuje hospodu Přístav.

Svědomitý Martin a jeho práce

„Za posledních několik let jsem potkal jen málokoho, kdo je tak svědomitý a pracovitý jako Martin. Když ho napadlo, že by mohl zkusit nechat vyrobit vlastní parfém, který by mohl mít úspěch, šel do toho. Vytvořil v podstatě nejprodávanější parfém v jedné síti parfumerií a já před ním smekám,“ řekl Libor Bouček.

Čestným hostem byla i Martinova sestra Vendula, která bratra v novém seriálu samozřejmě sleduje a má prý s ním velmi hezký vztah přesto, že na sebe mají málo času. Na Martina prozradila, že si od ní nikdy v ničem nenechal radit, tedy ani ne při výběru vůně. „Martin měl vždycky svou hlavu, nechtěl žádné rady a nemluvil do života ani ostatním. Nechává lidem volnost tak, jak to má rád on sám,“ řekla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.