Jak vypadal vánoční večírek seriálu Přístav? Voněl benzínem

TOP STAR - Motokáry a herci z Přístavu

I seriáloví herci mají svůj vánoční večírek, tentokrát ovšem dost netypický. Místo svařáku nebo vanilkových rohlíčků se jím linula vůně benzínu. Herci i štáb totiž mezi sebou uspořádali závody v jízdě na motokárách.

Kdo si závodit netroufl, alespoň v Kart Centru v Radotíně ostatním fandil, takže adrenalin ovládl všechny přítomné. Martin Zounar je známý tím, že má rád všechno, co má kola, na závod se proto těšil jako malý kluk. „Byl to hukot, po prvním rozjezdu jsem čtvrtý. Těší mě, že jsem nechal za sebou kluky rekvizitáře i kameramany. Jen jsem si neuvědomil, že je dráha tak dlouhá, strašně mě z řízení bolí ruce. Ale ony jsou tu různé trati a můžou tu jezdit i děti. Možná sem vezmu svou dceru, myslím, že by ji to bavilo,“ líčil nadšeně Martin.

Motkáry s bolestí zad?

Ivana Andrlová všechny překvapila, jak nadšeně se vrhla do závodění. „Už jsem tu jednou před pár lety byla. Dnes jsem jela opatrně, protože mě trochu bolí záda, a tenhle druh zábavy jim moc nesvědčí. Bála jsem se proto, abych si s nimi nějak nešikovně nehnula. Byl to skvělý zážitek. Nejsem člověk, který by rád riskoval, tohle je míra adrenalinu přesně pro mě,“ řekla herečka. Došlo i na povídání o přípravách na Vánoce. „Vánoce prožíváme úplně tradiční, napečeme, vygruntujeme, navaříme. Z jídel nejvíc miluju rybí polévku. Ale žádné zvyky jako házení pantoflem nebo rozkrajování jablek nedodržujeme. Na to já nevěřím. Nevěřím ničemu a dělám dobře,“ smála se Ivana Andrlová.

Olga Želenská nemá řidičák!

Olga Želenská se na trať neodvážila. „Přiznávám, že jsem srab. Ale já nemám ani řidičský průkaz, i když tady to prý nevadí. Řidičák jsem dělala asi rok a půl, stál mě strašné peníze, ale papíry jsem nakonec nedostala. Řekli mi, že bude lepší, když já řídit nikdy nebudu. Já a Vánoce? Těším se na ně, ale zas tak zásadně je neprožívám. Ale dneska jsem koupila skvělé cukroví, takže už mám napečeno. Tedy pokud ho do Štědrého dne nesníme. Do poslední chvíle hraju, jezdíme s mou Divadelní společností Háta po celé republice, hrajeme i mezi svátky. Ale těším se, až si 25. a 26. prosince udělám pyžamové dny, budu se doma povalovat, jíst řízky a dívat se na televizi,“ plánuje herečka.

Své kolegy přišel pozdravit i Martin Dejdar, do závodu se zapojili i Václav Jiráček, Sandra Černodrinská, Daniela Choděrová, Dominika Býmová, Bára Mottlová a další herci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.