Jaký je Pátek milenec podle Vilmy? Prý si na něj ani nepamatuje!

Přístav II (13) – Jaký je Pátek milenec

Jedna z nejhorších věcí, kterou můžete říci mužovi je, že je v posteli špatným milencem. A Radimovi Pátkovi se to právě stalo. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili,manželka Radima, odjela ze Zátoky, aby se mohla starat o svou matku. Z Radima se rázem stal slaměný vdovec, trochu se o něj stará i Martin, jeho syn. Ten má za úkol sledovat Radima a zaručit, aby se Radim a jeho bývalá přítelkyně Vilma nesetkali.

Martin selže a Radim se s Vilmou potká před chatou. Poprosí Vilmu, aby před Mili nic o tom, že spolu kdysi něco měli, neříkala. Vilma se trochu urazí a rozhodne se dát Radimovi co proto. Prohlásí o něm, že si na jejich akt lásky stejně nepamatuje, protože Radim byl mizerným milencem. To se Radima a jeho ega samozřejmě dotkne.

Podívejte se na to, jak Radim Pátek zareaguje, když uslyší, že byl mizerným milencem.

Ani samotná Vilma to nebude mít lehké. Přestěhovala se k Šimimu, ale v jejich vztahu se ukazují první mráčky na blankytném nebi. Šimi předvedl jeden ze svých neuvěřitelných cholerických a žárlivých záchvatů.

Jenže Vilma není ustrašená Ivanka, Vilma je žena s velkým Ž. a Šimi pořádně narazí...

Sledujte v pátek další pokračování seriálu Přístav ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.