To je typické! Lékaře při porodu Koblihy nakonec potřebuje hlavně Drtina!

Přístav II (17) - Kobliha rodí

Kobliha rodí a vypadá to na rychlý porod. Novinář Drtina, bratr Krupičky, měl tu smůlu, že ho porod zastihl jako nepřipraveného strýce. Bude muset rodit on! Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Muži jsou většinou ztraceni, co se ženského porodu týče. A to se ukázalo i během porodu Koblihy, u kterého musel asistovat ne Pepa, otec dítěte, ale strýc.

Novinář Drtina zrovna navštívil Krupičkovi, když na Koblihu přišly těhotenské stahy. Kobliha není prvorodička a ví, žetaková rychlost není úplně normální. Něco jí říká, že rodit bude doma.Jediný, který ale vůbec netuší, co má dělat je právě nerodič novinář Drtina. Ten celou situaci zhoršuje svou humornou nerozhodností. Kobliha ho donutí volat zachránku a Drtina dostává otázky a pokyny od dispečinku. Kobliha je z něj vysloveně na prášky. Drtina je zase na omdlení.

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.