Johana dostala roztomilé pozvání na rande. Přijme?

Přístav II (15) – Johana si domluvila rande

Johana sice pracuje v Přístavu od nevidím do nevidím, ale do její kuchyně čas od času zavítá jeden muž... a konečně se vyjádří. Vyjádřit se musí i Johana. Kývne na rande?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Během léta je Johanin přítel Petr neustále pryč kvůli festivalovým koncertům. Johana mezitím pracuje na brigádě jako kuchařka a číšnice v Přístavu. Má dost napilno, ale pravidelně ji svou přítomností oblažuje mladý syn Radima Pátka. Martin se rozhodl, že Johanu dostane za každou cenu.

Do kuchyně jí přinese pugét lučního kvítí a mrkev. Johana však nestíhá, nemá na něj čas. I tak Martin využije situace a zeptá se jí, zda by s ním šla na rande. Johana váhá... přijme?

A co na to Petr, který je stále pryč? Ten se samozřejmě nesmí nic dozvědět, i když už moc dobře tuší, co má Martin za lubem.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.