Johana přichází domů: Petr je opilý a holky polosvlečené!

Johana by si měla zvykat na to, že Petr je slavnější a slavnější. Holky ho pronásledujou až do jejich bytu. Studentka práv má v bytě malé překvapení a rozhodně se jí to nebude líbit. Jak se Johana zachová až uvidí holky a Petra? Podívejte se na video.

Petr se zkrátka neudržel a s holkama si víno otevřel, byly totiž totálně neoblomné, a tak si mladý mzikant zkrátka trochu přihnul. Muselo mu být jasné, že až je najde Johana v obývacím pokoji, bude problém. Johanina povaha se hodně podobá výbušné mamince, takže výsledná scéna je na skoro stoprocentní. A my vám už teď můžeme prozradit, že Johana se s fanynkami párat rozhodně nebude.

Podívejte se na video z pondělního dílu. Víte, jak to vlastně všechno s fanynkami začalo? Máme pro vás vysvětlení, kde se vzaly v jeho obýváku:

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky víno

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.