Johana přichází domů: Petr je opilý a holky polosvlečené!

Johana by si měla zvykat na to, že Petr je slavnější a slavnější. Holky ho pronásledujou až do jejich bytu. Studentka práv má v bytě malé překvapení a rozhodně se jí to nebude líbit. Jak se Johana zachová až uvidí holky a Petra? Podívejte se na video.

Petr se zkrátka neudržel a s holkama si víno otevřel, byly totiž totálně neoblomné, a tak si mladý mzikant zkrátka trochu přihnul. Muselo mu být jasné, že až je najde Johana v obývacím pokoji, bude problém. Johanina povaha se hodně podobá výbušné mamince, takže výsledná scéna je na skoro stoprocentní. A my vám už teď můžeme prozradit, že Johana se s fanynkami párat rozhodně nebude.

Podívejte se na video z pondělního dílu. Víte, jak to vlastně všechno s fanynkami začalo? Máme pro vás vysvětlení, kde se vzaly v jeho obýváku:

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky víno

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.