Kdo vyhraje neckyádu v Přístavu?

Přístav II (16) - upoutávka

Přístav se těší na neckyádu na řece a nemůže dospat. Pro Terezu je to všechno nový začátek, konečně dala výpověď ze soudu. Co dalšího uvidíte na Primě v pátečním Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Páteční Přístav je o nových začátcích. Nejen pro Terezu, ale i pro Johanu.

Tereza konečně dala na soudu výpověď a rozhodla se být právničkou na volné noze. Mezitím bude však vařit pro štamgasty Přístavu, aby si alespoň trochu ze stresu z minulé práce odpočinula. To Johana kvituje a zároveň je frustrovaná z toho, že ji Petr zase potopil. Mladý zpěvák odjel pryč a neckyáda se tak pro mladou studentku automaticky nekoná, nemá dvojici. Nakonec se rozhodne jet s maminkou, která má za cíl neckyádu vyhrát.

Šanci zavětří mladý Martin Pátek, jenž si na Johanu už dlouho brousí zuby. Nabídne jí, aby jela s ním. V plánu má zařídit plavidlo, které celou neckyádu vyhraje. Jenže Johana je už domluvená s maminkou. Ani Martin to nebude mít jednoduché, Pátek už schromažďuje pet lahve, aby si mohl vytvořit vlastní plavidlo. Johana nakonec svolí k tomu, že pojedou společně. Jenže oba dva se budou muset u svých pánů rodičů vymluvit a omluvit.

V řece se najde utopený balík hraček

Pamatujete si, když hadi, děti Josého, měly odnést na poštu balík plný hraček, jenž se měl poslat zákaznici Ivanky Braunové? Balík našel Herbert Ouško v řece a přinesl ho Ivance. José je vzteky bez sebe. Hadi se nakonec přiznají, že do vody balík hodili schválně, dopady je nenapadly. Ivana kvůli tomu ztratí movitou klientku. José začíná věřit tomu, že jeho přítelkyně a její matka měly pravdu – hadi jsou rozmazlení. Na Josého však čeká zcela nová informace od samotných dětí. Proč nemají rádi Ivanku? Podívejte se na celou scénu už teď

Hysterická scéna u Krupičkových

Pepa se vrací domů v osm ráno za světla. Kobliha ve vysokém stupni těhotenství nevěří vlastním očím. Krupička se vrátil po tahu bez svých kalhot. Má kalhoty od Pátka. Kobliha nevěří svému automechanikovi ani nos mezi očima. Myslí si, že ji podvedl, a prý se není čemu divit – Kobliha je podle sebe obludná koule.

Podívejte se na scénu tady

Pánská jízda u Pátků

Novinář Drtina společně se svým bratrem Pepou Krupičkounavštíví Pátka. Zaujme je jeho slavné červené světlo, které bliká. Po Zátoce se vypráví to, že červená bliká jen ve chvíli, kdy spolu mají Pátek a Mili sex. To Radim potvrzuje a celým procesem blikání je provede. V nové ložnici jim jeho syn Martin Pátek nabídne alkohol a z večerní návštěvy vznikne párty až do rána, která bude mít následky.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.