Krupice je rozhodnutá říct o Markovi manželovi

Krupice se navrátila do Čech a věci se daly hodně rychle do pohybu. Jejich tajný vztah s Markem se v pondělí zpečetil. Teď se rozhodne o tom, jestli má dostatečnou sílu na to,aby svému manželovi zničila všechny jeho sny.

Pepa je do kadeřnice Pavlíny (Krupice) zamilovaný snad jako na začátku vztahu. To on plánuje jejich společnou budouctnost, kupuje dům a chce v něm vychovávat děti. Ona plánuje útěk. Nejdříve si myslela, že do Prahy uteče sama, teď si je jistá, že to bude s majitelem Přístavu, Markem Skálou.

Marek už nedokáže snášet neustále lhaní Pepovi a jakékoliv předstírání. Požádá Krupici, aby to Pepovi všechno řekla a počítá s nejhorším. Krupice čeká na správnou chvíli, ale ta stále nepřichází, protože Pepa se vrací domů pozdě a mírně opilý. Není to vhodný moment na to, aby zničila všechny jeho vzdušné zámky, které si nějakou tu dobu maloval.

Marek plánuje další útěk?

Markovi je jasné, že s Krupicí v Zátoce zůstat nemůžou. Má k tomu hned několik důvodů. Krupice do Zátoky nepatří a už od začátku chtěla pryč. Byla ochotná odejít i sama. Zároveň je Markovi jasné, že až se jejich milostná aféra provalí, tak mu to dají místní pořádně sežrat. Nejrozumnější se pro něj jeví útěk zpět do Prahy. Ale stojí to opravdu za to, odcházet zpět do místa, odkud před půlrokem utíkal. A co na to Roman, který by v byznysu samotný nemohl pokračovat. Nechá Marek Romana napospas osudu a opustí kvůli Krupici Přístav?

Drozdovi chtějí udržet Josého doma

José znovu začne hlídat malou Klárku, kterou mu porodila pracující Olga. Malou dcerku hlídá ve Špičce v jejich domově a Libuše se snaží, aby José už nadobro zůstal. José na sobě cítí pořádný tlak a rozhodne se, že raději odejde, protože Libuše mu dokonce slibuje i útulný ateliér na statku.

Pátek krade dřevo, někdo umírá

Radim Pátek zkrátka za dřevo na topení ve své chatě nehodlá zaplatit. Rozhodne se krást, a tak s Milenkou v noci jdou nakrást dřevo přímo z Přístavu, které muži dostali od Aloise Drozda. Ten si zahraje na mrtvého. V Přístavu se totiž objeví nemluvný pohřebák a štamgasti si z Marka pěkně vystřelí...

Sledujte na Primě ve středu ve 20.15 další díl Přístavu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.