Martina ve své koupelně v noci nachytá Roman! Co se bude dít?

Přístav II (19) – Filip načapal Martina v koupelně

Drzost Martina Pátka nezná mezí. Tak trochu se v noci pozval k Johaně do postele, zatímco je Petr v Praze. Jejich sladké tajemství však dlouho nezůstane neprozrazené. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního premiérového dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Johana dostala od Martina Pátka u plotu obrovský puget květin, za který je mladá právnička moc ráda. Martin zkrátka ví, jak na to.A to ještě Johana netuší, že se mladý IT rozhodně nenechá zahanbit a svou drzost prokáže daleko zajímavějším způsobem než je čekání před jejími dveřmi. Martin se rovnou pozve do společné postele Petra a Johany.

Petr je totiž stále v Praze na schůzce s hudebním vydavetelstvím, kde ho čekají opravdu horké chvilky.

Když najde Johana skoro dvoumetrové překvapení ve své posteli, rozhodně neprotestuje (tedy, vlastně na oko ano). Martin se jde v průběhu noci umýt do koupelny a v koupelně na něj narazí Roman. Není ani moc překvapený, ale tváří se, že je pořádně naštvaný. Scénu však dělat nehodlá. Ráno se potká celá rodina u snídaně a Johana se chová trochu divně. Tereza se ptá Romana, zda neví, co se děje...

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního premiérového dílu Přístavu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.