Milenka chce, aby se lidé chovali mravózně. Johana to rozhodně nesplňuje!

Přístav II (11) – Mili chce, aby se lidi chovali mravózně

Milena Pátková viděla z okna, jak se Johana k ránu vypotácela polonahá z dodávky Martina Pátka. A rozhodla se jí pořádně vyčinit. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili Pátková byla se svým manželem Radimem v ložnici (a tentokrát neblikali), když zahlédla, jak se brzy k ránu potácí z dodávky Martina Pátka Johana. Mili nejdříve nevěřila svým očím, ale rozhodla se k jednání Johany postavit čelem a všechno jí pořádně vyčíst. Radim má radost, protože právnička v rodině se vždycky hodí!

Takhle se chová žena, která chodí s budoucí hvězdou, jež se možná stane novým Medvěděm (pardon, Nedvěděm!)? Johana zprvu netuší, jak na všechno reagovat, ale snaží se domluvit Milence, že se synem Radima Pátka rozhodně nespala. Ačkoliv sama neví, co si o celé noci může myslet.

Celý díl můžete vidět na Prima PLAY.

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde ve 20.15 uvidíte nový díl Přístavu!

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.