Mili dostane v pátek z Přístavu padáka!

V pátečním 78. dílu Přístavu se všechny situace nečekaně zvrtnou do neuvěřitelných zážitků. Tak třeba José se přestěhuje k Ivance. A Mili? Ta dostane padáka. Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Zátoky loví šneky

Trochu Francie se vkrade do typicky české hospody. V Zátoce se přemnožili šneci a hospoda tak znovu povolá Josého jako kuchaře, který je umí poupravit po burgundsku. Dr. Jonáš během luxusního oběda prozkouší v teoretickém testu novináře Drtinu, jenž chce vzít jeho dceru a expřítelkyni do Kanady. Projde?

Petr místo koncertů pingluje

Petr začíná pinglovat pro Přístav, zatímco se Johanka učí na další zkoušku z práv. V tom je překvapí manager Petra Lukáš, který jeho "brigádou" rozhodně není nadšený. Petr by měl hlavně psát a skládat hudbu, protože mu visí na krku připravované cédéčko. Koncertů je málo a za rok o Petrovi nikdo nemusí vědět, upozorňuje Lukáš.

Johana se ho snaží obhájit a tajně přinese Lukášovi flashku "nedokončených" písní, kterou Petr napsal o Johaně. Lukáš je nadšený, Petr o dost méně, až zjistí, co Johana udělala.

José a Ivanka se k sobě nastěhují

José dostal padákav Přístavu, protože tři pánové se na palubě zatím neuživí. Telefonicky shání nějaké místo v Praze. Chce si tam najít práci a hlavně změnit prostředí. Ivanka ho uslyší a impulzivně mu navrhne, že by mohl bydlet u ní v podnájmu. José zpočátku odmítne, ale na otázku proč, nemá odpověď. Zkrátka cítí, že to není správné.

Jenže to vypadá, že Ivančiny modré oči ho přesvědčí. Oba dva tuší, že to bude velký krok v rámci jejich přátelství, jež se leckdy překlápí do sekce "vztahy". Při stěhování Josého do chaty Ivanky by se dala napjatá atmosféra krájet. Kdy se ti dva dají konečně dohromady? To uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek.

Mili dostane padáka

Radim Pátek stále prodává pivo pro cyklisty před jeho chatkou. José si toho všimnul a upozornil na to Marka s Romanem, protože je to krajně podežřelé. A skutečně, Marek spočítá sudy piva v Přístavu – jedno chybí. Milenka o ničem netuší, i tak je to pro Romana a Marka poslední kapka. V Přístavu se zkrátka krást nebude!

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.