Mili se učí řidit. Ale v obýváku a s Radimem.

Přístav II (20) – Mili se učí řídit

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu, kdy se Mili Pátková učí řidit. Místo toho, aby si sedla do auta, stoupá na pedály v obýváku.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili dostala od Radima konečně auto. To má sice nejlepší za sebou, ale je to pořád lepší než táhnout všechny kýble do Benátek autobusem. Mili se ale ze všeho nejdříve potřebuje naučit řidit. A to rozhodně v jejích letech není to nejlehčí.

Radim ale během jejího učení projevuje jistou trpělivost, ještě aby ne, když Mili nepustil ani do auta. Spojku - Brzdu - plyn si tedy musí zkoušet nanečisto v obýváku. Mili je ze všech nových věcí úplně tumpachová. A to ještě netuší, že její nový automobil by se oficiálně neměl na silnicích ani objevit.

To však není všechno, co Mili a Pátka čeká. Ještě se totiž pořádně pohádají nad tím, kolik Mili utrácí (hypoteticky) za kadeřníka.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se do fotogalerie:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.