Museli jsme si z toho dělat srandu, jinak bychom se zabili, říká Marek Lambora o natáčení milostné scény

Přístav II - Natáčení milostné scény Marka Lambory

Páteční díl všechny diváky poněkud překvapil nečekanou milostnou scénou mezi Martinem Pátkem a Johanou Skálovou. Představitel Marek Lambora vzpomíná na úplně první scénu se Sandrou Černodrinskou, ale i na to, jak probíhalo natáčení milostné scény.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Minulý pátek jste mohli vidět první milostnou scénu Johany a Martina. Martin si to přál už dlouhou dobu a Johanu konečně svedl. Budoucí právnička má pro Martina, který se s ničím nemaže slabost, ačkoliv si to nechce přiznat.

Jak bude jejich vztah pokračovat dál? To uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na rozhovor s představitelem Martina Pátka. Sympatický Marek Lambora vzpomíná na to, jak se se svou kolegyní a budoucí seriálovou "přítelkyní" (ale to ještě uvidíme...) setkal na natáčení poprvé. Prozradil i to, jak vypadá takové klasické natáčení milostných scén u seriálu. Prý to není nic příjemného, ale hodně se u toho nasmějete...

Je Marek Lambora v osobním životě na blondýnky, nebo na brunetky? Na jeho osobní kvíz se můžete podívat TADY.

Další díl Přístavu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.