Muži z Přístavu chtějí dělat sexuální výzkum!

Přístav II (12) – Modré pilulky a muži v Přístavu

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu. Mužům z Přístavu se dostanou do ruky modré pilulky. Co s nimi udělají? A proč Pepa Krupička nic nedostane?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Na opravdu zábavnou podívanou do duší mužů se podívejte už tento pátrek ve 20.15 na Primě v Přístavu. Adam Drak přiveze z natáčení reklamy tašku plnou dr. Stavačů. Potravinový doplněk má pomoci mužům s potencí. Ačkoliv to nikdo z nich v Přístavu rozhodně nepotřebuje, po Stavači se přímo zapráší.

Všechno je ale o pouhé zvědavosti, alespoň to muži tvrdí. José si vezme pár krabiček "na památku", Radim, aby se podíval doma lupou na přesné složení, Roman je potřebuje pro klienty Přístavu a zubař Jonáš? Ten k tomu jako student medicíny chce přistupovat vědecky. Čistě z vědeckého hlediska si tedy také odnese dvě krabičky.

Muži mají druhý den podat hlášení, jak Stavač funguje. Ale na to potřebují i spolupracující druhé polovičky.

Mili zažije s modrým kamarádem opravdové peklo

Mili zažije s Radimem a jeho modrými kamarády opravdu náročnou noc. Během jejího povedeného striptýzu, dostane její milý podivný záchvat, kdy nemůže dýchat. Modrých pilulek si vzal zkrátka moc a vypadá to na zástavu srdce.

Sledujte v pátek další pokračování seriálu Přístav ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.