NOVÉ VIDEO: Ani druhá série Mili nezmění. Pořád je stejně praštěná!

V pátek 6. ledna se můžete těšit na druhou sérii Přístavu. Ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování příběhů obyvatel ze Zátoky. Mili má teď příjemné starosti, vybírá si totiž látku do své nové ložnice, kterou jí staví Radim. Podívejte se exkluzivně na scénu z 83. dílu Přístavu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Letní sezona je v plném proudu a Přístav má narváno kvůli cyklistům, takže se Mili v kuchyni nezastaví. I tak si však našla čas na to, probrat s Ivankou Braunovou nový design její ložnice. Tu právě staví Radim s dvěma povedenými pomocníky. Zednky si však tak trochu spletl s otroky, jak je jeho zvykem.

Mili chce růžovou ložnici, Ivanka jde do mdlob

Milenka Hrdá u Ivanky najde starou figurínu, která jí zcela učaruje, a jelikož neví, kam by si měla vystavit svoje svatební šaty (pamatujete na tu hrůzu?), figurínu by si ráda půjčila, spatřuje v ní totiž jistou podobnost s ní samotnou.

Podívejte se na exkluzivní video z druhé série Přístavu už teď!

V nové sérii se objeví i nová postava Adama Drak. Kdo to je? Na to jsme se zeptali samotného představitele Jakuba Koháka.

Podívejte se i na fotogalerii:

Nové díly Přístavu můžete sledovat už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.