Novoroční Přístav: milostný trojúhelník pokračuje

V novém roce znovu pokračujeme s dalšími příběhy Přístavu. Před Vánoci stihl Marek Skála Pepovi Krupičkovi prozradit, že miluje jeho ženu. Jaká je jeho reakce? To uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Pondělní pokračování Přístavu bude hodně nečekané. Jak skončila scéna, kdy Marek oznámil nechápajícímu Pepovi, že odejde s jeho ženou? Pepa Krupička je po Zátoce známý svou žárlivostí a cholerickými reakcemi. Krupice z této situace však umně vybruslila.

Slíbila Pepovi, že na Vánoce bude před známými na Moravě hrát pořád Pepovu manželku, což Pepu tak trochu uklidní, ale zároveň mu také zamotá pořádně hlavu. Pepa si myslí, že Krupice si všechno rozmyslela a zůstane. Jaké je jeho překvapení, když najde v chatě Krupici se všemi zabalenými věcmi. Scéna, která se odehrává venku, samozřejmě prozradí i okolí, co se děje.

Bude Krupice u Marka?

Pepa Krupička si to samozřejmě nenechá líbit, hledá Krupici i u Marka Skály, ale ani Marek neví, kam Pavlína zmizela. Píše jí esemesky, odpověď ale nepřichází. Kam Krupice zmizela? A proč nechce jít za Markem? To uvidíte už v pondělí ve 20.15!

Olga má snovou pracovní nabídku

Manželství Olgy a Josého je stále v troskách (ani Vánoce příliš nepomohly). Olgu však momentálně čeká pracovní nabídka snů. Ta se bohužel neobejde bez složitého cestování a opuštění dětí na půl roku. Nikdo z rodiny Drozdů se však na takovou pracovní nabídku jejich dcery a manželky rozhodně netváří. Olga však od celé rodiny potřebuje podporu, aby svůj pracovní sen mohla uskutečnit.

Vánoce v lednu

Zatímco se většina lidí na začátku ledna oklepává z vánočního hodování, vykutálení partneři Radim s Milenkou své Vánoce teprve oslaví. Jak je jejich zvykem, šetří, kde můžou, proto i jejich Vánoce jsou tak trochu ve všech ohledech "z druhé ruky". Ale my vám už teď můžeme prozradit, že Milenka bude mít obrovskou radost!

Přístav můžete sledovat na Primě pravidelně v pondělí a ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.