Očekávám lynč od fanynek Petra Lexy, směje se Iva Kubelková

Bývalá vicemiss, modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková zaútočila na jednoho z nejmladších herců Přístavu. Petr Lexa s ní v seriálu ještě hodně zažije. A co na to říká Iva Kubelková sama?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Do stého jubilejního dílu Přístavu vlítla jako tornádo modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková! A rozjede žhavou show! Ve svých 39 letech totiž dostala zálusk na zajíčky a hned sbalila o čtrnáct let mladšího kolouška.

„Hraju sexuchtivou majitelku nahrávacího studia, která je lačná po mladých zajíčcích,“ směje se Iva. Koho nakonec ulovila? „Petra Lexu!“ prozradila Kubelková.

Co na to Petrovy fanynky?

Úspěšného 25letého youtubera, který láme tisíce dívčích srdcí. Nebojí se žárlivosti jeho fanynek a nezáviděly jí hereckého kolouška její dvě dcery?

„Moje dcery už mají tuhle youtuberskou fázi za sebou, takže ne tak úplně. Ale očekávám, že mě po odvysílání dílu začne bombardovat na sociálních sítích jistá náctiletá skupina jeho fanynek, takže jsem na to připravená!“ směje se Iva.

EXKLUZIVNÍ FOTOGALERII Z NATÁČENÍ PETRA LEXY A IVY KUBELKOVÉ NAJDETE TADY

Co na její nejnovější roli říkal její partner? „Ani nevím, jestli mě poslouchal, když jsem mu to říkala. Ale můj partner je úplně v pohodě, v klidu,“ řekla Iva. V jedné žhavé scéně se Kubelková po Lexovi začne sápat na gauči a využije bez skrupulí všechny své ženské zbraně. Lexa při pohledu do jejího hlubokého výstřihu na její výstavní prsa nevěděl kam s očima.

Že se rolí sexy dračic nebojí, dokázala už v roce 2011, kdy nastupovala coby doktorka Alice Dvořáková do primáckého seriálu Cesty domů.

„V Cestách domů jsem vždycky měla záchvěv otevřeného výstřihu, takže tomu už se asi nevyhnu,“ řekla Iva.

Na pokračování příběhu mezi Petrem Lexou a Ivou Kubelkovou se můžete těšit v Přístavu v pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.