Páteční Přístav: Mili se chce rozejít s Radimem

Přístav se bude v pátek otřásat v základech. Milence došla trpělivost a chce se rozejít. Dokonce u Radima přestane bydlet. Do Zátoky se také vrací Krupice s velkým problémem. Co uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě?

Kadeřnice Pavlína Krupičková se přiřítí do Přístavu s tím, že má obrovský problém a musí mluvit s Terezou Skálovou. Roman na ní kouká a neví vůbec, co se děje. Pavlíně se totiž hroutí její podnikání. S Markem začali rekonstruovat pronájem, na kterém se domluvili se starší paní. Smlouva byla sepsána, ale nepodepsána. Paní zemřela a její syn odmítá Krupici pustit do rekonstruovaného kadeřnictví. Všechny peníze vyšly vniveč a Pavlíně už pomůže snad jenom modlení. Co jí poradí Tereza?

Rozvedou se José a Olga?

José už má skypování s Olgou, jež je v Itálii, plné zuby. S Olgou má dost podivné a chladné rozhovory. Skoro to vypadá tak, že nejsou manželé, ale cizinci sami sobě navzájem. Je patrné, že se Olze rozhodně do Čech zpět nechce. Malíř je ze všeho otrávený a neví, co si má myslet. Může za to fakt, že Olga má v Itálii dost možná milence?

José nakonec své problémy řekne Ivaně Braunové, s kterou zažil kdysi jednu jedinou noc a podvedl Olgu. Ivanka má momentálně svých problému dost, její dcera Markétka má vysoké teploty.

Mili došla trpělivost

MilenkaHrdá nechala vyhlásit místním rozhlasem, že se bude vdávat a pozvala tak všechny obyvatele Zátoky na jejich svatbu. Radim však chce svatbu komorní o čtyřech lidech a svatební hostina by měla být z menu v hospodě. V Milence logicky bouchly saze a vyhrožuje Radimovi, že v tom případě rozhodně žádná nebude.

Milenka je z jejich hádky sice zlomená, ale rozhodněnebude ta, která v jejich vztahu ustoupí. Dokonce prohlásí i to, že už Radima nechce. S velkým vztekem nehodlá spát ani doma, a tak hledá jednu volnou postel. Spí nakonec u Pepy Krupičky.

Kobliha se vrací do Zátoky

Závodnice ralley, knihovnice a sestřenice Terezy Skálové jede do Zátoky znovu. Tereza jí konečně prozradila, že Pepa Krupička ji uhání kvůli jejímu telefonímu číslu a Kobliha se rozhodně nezdá jako ta, která by Pepu odmítla. Rozhodne se ke Krupičkovi zajet i se svou dcerou. Sednouu si všichni tři?

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.