Páteční Přístav: Mili se chce rozejít s Radimem

Přístav se bude v pátek otřásat v základech. Milence došla trpělivost a chce se rozejít. Dokonce u Radima přestane bydlet. Do Zátoky se také vrací Krupice s velkým problémem. Co uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě?

Kadeřnice Pavlína Krupičková se přiřítí do Přístavu s tím, že má obrovský problém a musí mluvit s Terezou Skálovou. Roman na ní kouká a neví vůbec, co se děje. Pavlíně se totiž hroutí její podnikání. S Markem začali rekonstruovat pronájem, na kterém se domluvili se starší paní. Smlouva byla sepsána, ale nepodepsána. Paní zemřela a její syn odmítá Krupici pustit do rekonstruovaného kadeřnictví. Všechny peníze vyšly vniveč a Pavlíně už pomůže snad jenom modlení. Co jí poradí Tereza?

Rozvedou se José a Olga?

José už má skypování s Olgou, jež je v Itálii, plné zuby. S Olgou má dost podivné a chladné rozhovory. Skoro to vypadá tak, že nejsou manželé, ale cizinci sami sobě navzájem. Je patrné, že se Olze rozhodně do Čech zpět nechce. Malíř je ze všeho otrávený a neví, co si má myslet. Může za to fakt, že Olga má v Itálii dost možná milence?

José nakonec své problémy řekne Ivaně Braunové, s kterou zažil kdysi jednu jedinou noc a podvedl Olgu. Ivanka má momentálně svých problému dost, její dcera Markétka má vysoké teploty.

Mili došla trpělivost

MilenkaHrdá nechala vyhlásit místním rozhlasem, že se bude vdávat a pozvala tak všechny obyvatele Zátoky na jejich svatbu. Radim však chce svatbu komorní o čtyřech lidech a svatební hostina by měla být z menu v hospodě. V Milence logicky bouchly saze a vyhrožuje Radimovi, že v tom případě rozhodně žádná nebude.

Milenka je z jejich hádky sice zlomená, ale rozhodněnebude ta, která v jejich vztahu ustoupí. Dokonce prohlásí i to, že už Radima nechce. S velkým vztekem nehodlá spát ani doma, a tak hledá jednu volnou postel. Spí nakonec u Pepy Krupičky.

Kobliha se vrací do Zátoky

Závodnice ralley, knihovnice a sestřenice Terezy Skálové jede do Zátoky znovu. Tereza jí konečně prozradila, že Pepa Krupička ji uhání kvůli jejímu telefonímu číslu a Kobliha se rozhodně nezdá jako ta, která by Pepu odmítla. Rozhodne se ke Krupičkovi zajet i se svou dcerou. Sednouu si všichni tři?

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.