Pátek má syna! Podívejte se na celý díl Přístavu na Prima PLAY

Nestihli jste páteční Přístav? Sledovat ho ůžete i online v naše archivu Prima PLAY. Zátoka se dočkala dalšího překvapení. Radim Pátek má dvacetiletého syna! Jaký je?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Pokud jste nestihli páteční díl Přístavu, můžete ho samozřejmě sledovat i online jako všechny ostatní české seriály v našem archivu Prima PLAY.

Dvacetiletý syn nejvykutálenějšího obyvatele Přístavu, Radima Pátka, se ukázal v Zátoce. Samozřejmě to není jen tak. Student ČVUT potřebuje někde zaparkovat své auto, v kterém přespává. Překvapivě se Radim rozhodne mu místo za parkování a sprchu účtovat. A co na to všechno Milenka?

Adam Drak začíná mít výrazný problém s kuchařský uměním Milenky Hrdé Pátkové. Chce po ní steaky, které ona neumí, protože se zaměřuje na klasiku. A to jí dá Adam pořádně sežrat!

Petr Dvořák najde svou skoro tchýni Terezu Skálovou zhroucenou v obýváku v úzkostném stavu. Petr je nucen zavolat záchranku a Tereza po něm chce jediné. Nesmí nic říci jejímu Romanovi. Ale jak se příjezd ambulance dá utajit zrovna v Zátoce, kde každý vidí tomu druhému do talíře?

Podívejte se na Prima PLAY!

Podobné články

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.