Pepa chce podpálit Přístav, u koho skončí Krupice?

Středeční Přístav bude laděn do pořádného dramatu. Zoufalý Pepa se bude chtít pomstít Markovi tak, že se pokusí podpálit Přístav. Během toho se však popálí sám a skončí v nemocnici.

Přístav se vysloveně otřese v základech. Pepa Krupička se nehodlá smířit s tím, že jeho milovaná manželka Pavlína od něj odešla a částečně za to může i Marek Skála. Jejich aférka však není taková lovestory, jak by leckdo čekal. Pavlína sice utekla od Pepy, ale přebývá u Ivany Braunové. Markovi se rozhodně do náručí nevrhla.

Co se stane teď, když Pepa po dramatickém požáru skončí v nemocnici s popáleninami druhého stupně? Bude se o něj Pavlína znovu starat jako o nemocného? Ivana jí radí – pokud rozchod, tak by měl být úplný. Pavlína má však svědomí...

Markovi tak začnou pořádné obavy, zda se Pavlína nakonec nerozhodne u Pepy zůstat nadobro.

Dobrovolní hasiči v akci, ale se zpožděním

Požár se sice udál kolem šesté ráno, dobrovolní hasiči, kteří dorazí o pár hodin později, však chtějí zaplatit zbytečný výjezd. Pánové z Přístavu se je však snaží uplatit dobrým pivem a snídaní. Zatímco se je Milenka snaží uchlácholit, Radim krade Ouškovi elektřinu. Co by přece pro Milenku neudělal! Doma pak mají konečně takové teplo, že to mírně připomíná peklo.

Roman málem prozradil...

O ranním dobrodružství v Zátoce vyprávěl i Roman u Terezy v Praze, protože Krupici vezl do nemocnice za Pepou. Tereza všemu naslouchala, ale nějak jí ušlo, proč by zrovna Pepa zapaloval hospodu kvůli tomu, že Pavlína odešla.

Tereza samozřejmě netuší, že Marek má s Pavlínou poměr, i když Roman jí už něco naznačoval. Roman si v momentu uvědomí, jak moc si naběhl, a dělá hloupého. Přijde vycvičená soudkyně na to, že se celé drama v Zátoce stalo kvůli Markovi a Krupici?

Olga dostala svolení odjet

Pracovní nabídka v italských Benátkách Olze nakonec opravdu klapla. José se rozhodl, že Olgu podpoří, i když tuší, že jejich manželství tak půjde vysloveně do kopru. Celá rodina se s Olgou a malou Klárkou loučí...

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.