Petr dostane neslušný návrh! Odolá?

Přístav II (19) – Petr dostane neslušný návrh

Petrova budoucnost vypadá zatím slibně. Ačkoliv to vypadá, že nebude zadarmo. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu už dnes.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Hudební producentka Flusalka se rozhodně nenechá odbýt nesmělostí Petra Dvořáka. Jejich schůzka skončí tak, že managera Lukáše vyhodí za dveře a rozhodne se jednat. Petr je v pasti, zatímco Flusalka má jasno - chce mladého zpěváka svést neslušným návrhem. Jak to dopadne?

Hudební producentka se nenechá jen tak odbýt, takže se můžeme těšit na dost zajímavé situace. Petr v tento moment zatím ještě netuší, že momentálně v jeho posteli dovádí Johana s cizím klukem. Martin Pátek je jeho největší sok v lásce, protože i Petr si všiml, že Martin není Johaně lhostejný. A to neví celou pravdu o jejich vztahu.

Jak to bude všechno vypadat ve chvíli, kdy vztah Johany a Martina praskne? Na to se můžete těšit v budoucích dílech Přístavu.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního premiérového dílu Přístavu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.