Podívejte se na Petra Lexu seriálově úplně namol!

Středeční Přístav odhalil další pokračování příběhu oblíbené nevěrné čtyřky (Marek–Krupice–Tereza–Roman). A na to se váže i scéna Petra Lexy, který na konci dílu předvedl, jak asi vypadá opilý. Můžeme vám už teď prozradit, že je u toho hodně roztomilý!

Všechna tajemství v Přístavu už jsou venku. Marek pochopil, že v životě Terezy už není na prvním místě, jak byl kdysi zvyklý. Stejně jako si Tereza našla jeho nejlepšího přítele Romana za partnera, Marek podvedl svého kamaráda ze Zátoky. Pepa Krupička byl známý po celém okolí tím, jak svou "Pavlínku" miluje. I když jsou jeho city stále stejné, Pavlína už nějaký ten pátek plánovala útěk od manžela do Prahy. Do jejího plánu se však připletl Marek Skála.

Momentálně mezi čtveřicí už neexistují žádná tajemství a jediný, kdo nic netuší, je dcera Skálových (Marka a Terezy) Johanka. Johana má sice dvacet let, ale je to citlivá dívka, o které její matka Tereza správně tuší, že rozvod svých rodičů bude nést velice těžce.

Další problém je i to, s kým Tereza navázala milostný poměr a plánuje s ním budoucnost. Roman Mareš svým charismatem zamotal hlavu mladé Johaně, jež se do něj v létě šíleně zamilovala.

Tereza se během relaxování s Romanem na gauči právem obává, jak bude Johana reagovat. Johana se však s roztomile opilým Petrem Dvořákem objeví v obýváku a všechno vidí.

A tajemství je venku.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už v pondělí!

Sdílejte článek
Štítky nevěra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.