Poradila Kobliha Tereze s Romanem dobře? Hlasujte v článku!

Tereza už se nějaký ten pátek trápí rozhodnutím Romana, že si se svou bývalou přítelkyní a její přítelkyní udělají dítě. Tereza s tím nesouhlasí ani eticky ani právnicky. Je z toho nešťastná, ale Kobliha jí dala dobrý důvod, proč se s jeho konáním smířit. Co si o tom myslíte?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Roman na rozdíl od Terezy žádné dítě nemá a participovat na projektu "biologické děti lesbickému páru" se mu zdá jako dobrý nápad. Tereza už je nadšená o dost méně a trvalo nějakou dobu, než byla vůbec ochotna takovou myšlenku přijmout a nerozčilovat se, čehož si Roman váží. Nechce ztratit Terezu, ale zároveň touží po vlastním dítěti.

Buď ráda, že chtějí jen jeho dítě

Tereza o tom dlouho nechtěla slyšet, jenže její sestřenice Kobliha jí nasadila brouka do hlavy. "Buď ráda, že ty holky chtějí jen dítě, ne Romana," vysvětluje Kobliha a naráží tím na to, že pokud mu to Tereza zakáže, najde si Roman mladší partnerku, která bude chtít děti také.

Co si o tom myslíe vy? Je to dobrá strategie, ačkoliv s tím Tereza viditelně vnitřně nesouzní?

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.