Přístav chystá ve středu pánskou jízdu a striptýz!

Kočky jsou pryč a myši mají pré. Ženy ze Zátoky a Špičky odjely do divadla a všichni muži udělali všechno pro to, aby mohli zůstat sami doma. Tedy, oni nakonec budou v hospodě a plánují pořádnou pánskou jízdu. Ta bude zahrnovat alkohol, sport a dámský striptýz!

Ve středu uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Dámy už se nemohou dočkat středečního večera, Krupice se může přetrhnout, aby stihla všechny místní ženy správně ostříhat a vyfoukat. Na foukanou dorazí i Tereza, která se v Přístavu pomalu zabydluje. Začne se ptát Krupice na její život. Diváci se tak dozví tajemství, které Krupici pořádně trápí. Její život není tak ideální, jak by se mohl zdát. Podle Terezy by Krupice měla rychle jednat.

Pepa Krupička také zrovna neseká latinu, s Pavlínou se pohádá, protože prý myslí jen na dělání dětí. Jeho nahřívací dečka se mu přiškvařila na tělo během noci, zamilovaný automechanik kvůli hádce odmítne dokonce i divadlo.

"Vzhůru do bezvědomí, v hospodě až do rána!"

V Přístavu se začínají dít utajené přípravy na pánskou jízdu. Céčko přivezl 80% rum, který se všemi pořádně zamává. Alois se snaží jakýmkoliv způsobem vymluvit Libuši, aby nemusel jet do divadla. Vymyslí si tak "pánské sportovní odpoledne" v Přístavu.

Nová pracovní síla, Milenka, uklízí pokoje společně s Radimem, který se vloupá do zamčené skříně, kde je sportovní nářadí. Radim se rozhodne vše ukrást, v tom mu však zabrání samotný Marek. Milenka bude mít pořádně nahnáno. Vyhodí ji kvůli krádeži?

Pánská jízda se na první dobrou ponese ve znamení sportování takovým způsobem, že se Roman pořádně vykoupá uprostřed řeky. Pánové už jsou tak nametení, že si jeho nesnází ani nevšimnou. Další zábava v pořadí jsou kuželky... a co teprve striptérka!

Jak dopadne pánská jízda? Podívejte se ve středu na Přístav ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.