Přístav ovládnou modré pilulky na potenci!

Přístav II (12) - upoutávka

Co uvidíte tento pátek v Přístavu? Muži z Přístavu uvidí lehce modře. Ukáže se také, že je přínosné u mužských historek dělit třemi. Podívejte se, co dalšího uvidíte.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V pátek večer ve 20.15 vás v Přístavu dostane vtipné podání toho, jak dokážou muži věcně převyprávět svůj sexuální zážitek, aniž by se něco takového opravdu stalo.

Adam Drak přijel z několikadenního natáčení reklamy, kde si zahrál pacienta velice nepříjemného onemocnění pro muže. Následně do Přístavu přinesl tašku modrých pilulek dr. Stavače. Po těch se v Přístavu skoro zapráší, většina mužů si potravinový doplněk bere maximálně "na památku" jako José, nebo na zkoušku. Jediný zubař Jonáš k tomu přistupuje zodpovědně – chce je k lékařskému výzkumu, zda opravdu fungují. Muži se druhý den mají znovu potkat a říct si, jestli dr. Stavač pomáhá.

Každý z nich však zažije opravdu "náročnou" noc, ale z úplně jiných důvodů, než by očekávali.

První velký střet Petra a Martina

Roman poprosí Martina, aby mu vytvořil webové stránky Přístavu a kempu, ale potřebuje fotky. Jako bývalý fotograf by Přístav nafotil, ale nemá čas. A také nemá modelku, která by ochotně pózovala. Martin má však další plán, jak se znovu sblížit s Johanou. Johana bude modelkou a Martin všechno nafotí na mobil jako provizorní reklamu pro Přístav. Johana je z pózování dost nesvá a rozhodně jí nepomáhá ani Martin, jenž s ní flirtuje každou volnou chvíli. Do toho přijde Petr, který si všimne, o co Martinovi jde... a rozhodne se jednat.

Mili musí odjet a bojí se nechat Pátka samotného. Kdo ho bude hlídat?

Mili zažije s Radimem a jeho modrými kamarády opravdu náročnou noc. Během jejího povedeného striptýzu, dostane její milý podivný záchvat, kdy nemůže dýchat. Modrých pilulek si vzal zkrátka moc a vypadá to na zástavu srdce.

Mili se druhý den dozvídá, že její matka si zlomila nohu a potřebuje pomoct. Mili se však nechce odjíždět, protože ví, že Šimiho nová přítelkyně Vilma bude zase v Zátoce. Co kdyby se rozhodla jejich "přátelství" s Pátkem znovu obnovit? Příležitost dělá zloděje a Mili se rozhodla, že zařídí Radimovi hlídání.

Sledujte v pátek další pokračování seriálu Přístav ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.