Přístavem se toulá cizinec. Co má za lubem?

Poklidný Přístav se promění v sémě nejistot. Zátoku totiž obráží podivný cizinec, o kterém nikdo nic netuší. Muž středního věku chodí po Zátoce a prohlíží si chaty. Chce je koupit? Obyvatelé Zátoky jsou zmatení.

Přístav se vysloveně otřásá v základech, všem totiž vrtá hlavou, co tu tento bohatý muž pohledává. Jezdí drahým autem a fotografuje si každou chatu. Nikdo o něm nic neví a speciálně samozvaný hlídač Radim Pátek má na něj od začátku pifku. Tuto dvojici bude čekat ještě hodně velká výměna názorů, Milenka se s ním potká také a udělá pořádnou scénu.

Pražská dvojice se vrací do Zátoky

Marek s Krupicí se vracejí do Zátoky. Ačkoliv trávili několik týdnů v Praze, kde rekonstruovali kadeřnictví pro Pavlínu. Bohužel se všechno zvrtlo a dvojice podcenila právnické kroky. Pavlína Krupičková tak přišla o čtvrt milionu. Marek je z toho zničený a svěří se nedůtklivě své dceři Johaně, která ho podpoří. Toto téma však vytvoří pořádné drama mezi drsnou Terezou Skálovou a Johanou samotnou. Tereza jejich problém nehodlá řešit, pohrdavě mluví o jejich naivitě.

Když se konečně Marek s Krupicí vrací do Přístavu, překvapí je speciální atmosféra v hospodě. Roman a José Pivoda jsou ve svátečním smokingu. Krupice uvidí svého bývalého manžela, který momentálně randí s Koblihou, a je z toho překvapená.

Krupička se snaží

Pepa Krupička se rozhodl Koblihu, sestřenici Terezy Skálové, získat. U knihovnice to vypadá velice slibně, a tak se Pepa odhodlá pozvat ji na luxusní večeři. Večeře se odehrává v Přístavu a Mili má post šéfkuře, ačkoliv se jí pečené ryby příliš nepovedou. Pepa je ze zkaženého plánu na prášky, ale nakonec samotnou Koblihu okouzlí už jenom svou snahou.

Jaké budou svatební šaty Milenky?

Milenka Hrdá si vydupala u Radima Pátka zakoupení svatebních šatů, nakonec je však objednala na čínském webu s levnou módou. Šaty zcela odpovídají vkusu Milenky, ale trochu se sekla ve výběru velikosti. Milenka šaty roztrhne, co teď s nimi?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.