Proč chtějí Romana z Přístavu lesby? Podívejte se na Prima PLAY!

Nestihli jste páteční 73. díl Přístavu na Prima Play? Podívat se na všechny díly zpětně můžete v našem online archivu na Prima Play. Roman Mareš totiž dostal nabídku, po které touží většina mužů...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

"To jsem musel být hodně špatnej, když si po mne přesedlala na ženy, " říká s vtipem Roman Mareš své bývalé přítelkyni, která ho společně se svou druhou polovičkou přišla poprosit o sperma. Chtějí dítě a Roman bude ideálním dárcem.

Roman takovou nabídku rozhodně nečekal, ale možná je to jeho poslední šance, jak mít dítě. Jeho přítelkyně, soudkyně Tereza, už děti neplánuje, stačí ji dvacetiletá dcera Johana. Přijme Roman takovou nabídku?

José si musí uvědomit, že je konec s Olgou

Josému volala Olga z Itálie jen kvůi tomu, že se chce co nejrychleji rozvést. její italský přítel ji požádal o ruku. José ztratil nedávno všechno, manželka a tři děti. Vypadá to, že si teprve teď uvědomil, že je konec.

Manager nutí Petra, aby se stal youtuberem

Petr ještě nedávno slavil úspěchy na koncertním pódiu, zdárně mu však začal šlapat na paty kluk, který napodobuje jeho písně, ale fanoušky hledá i jinak než na koncertě. Jako úspěšný youtuber prožívá větší slávu a Petrovi tak ubírá šance, kde si v létě zahrát...Jak to Petr vyřeší?

Podívejte se na 73. dílu Přístavu na Prima Play!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.