Proč málem zavřeli Radima Pátka? Podívejte se na páteční díl Přístavu na Prima Play!

Malá Anča byla v 72. dílu Přístavu úplně bez sebe. Někdo ji ukradl milovanou buginu. Můřete hádat, kdo to asi tak byl. Známá firma Zátoky nezklamala, jenže ho chytla policie. Půjde Radim do vězení? Podívejte se na celý 72. díl Přístavu na Prima Play.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Páteční Přístav byl hodně komický. Zatímco Céčko mlátil místního saxofonistu, který málem sbalil jeho unuděnou milenku, Radim měl nutkání "vypůjčit si" buginu od malé Anči. Na silnici ho však chytla policie a Radim se ocitl bez buginy, zatímco nevlastní otec Anči, Pepa Krupička, už šílel po celé vesnici.

Radim vytušil, že provedl něco neodpustitelného a potřebuje situaci ihned řešit.

Mili teď bude ta, na kterou se Radim obrátí, aby mu alespoň trochu pomohla. Mili se k celému problému postaví po svém. Hlavně, že Radim nikoho nezamordoval, to by bylo opravdu příšerné. Ale i na rvačky se můžete v Přístavu opravdu těšit. Stejně jako na ukecaného Slováka Pyštu, který se bude snažit vytrhnout si zub sám, přece by kvůli tomu nešel k zubaři...

Podívejte se exkluzivně na scénu z Přístavu, který uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

To uvidíte už ve 20.15 na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek
Štítky krádež rvačka bugina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.