První scéna Boba Klepla v Přístavu: Dr. Jonáš se stěhuje do Zátoky

Nevyzpytatelný sukničkář, padesátník, který má na každém prstu jednu zhrzenou milenku. Také muž, který rád šetří a nějakou dobu bydlel i ve své ordinaci. Dr. Jonáš přichází do Zátoky na důchod. Odpočinek od něj ale rozhodně nečekejte...

Jestli přístav něco potřeboval, tak to rozhodně nebyl "podvratný" vliv dr. Jonáše, který je pro každou špatnost. V Zátoce ho přivítá Krupice, která si myslí, že jednu z chat právě vykrádají. Opak je pravdou. Jonáš ji kupuje a stěhuje se do ní na svůj důchod.

Když Jonáš slyší, že v Přístavu se včera děla pořádná pánská jízda, rozhodne se s ostatními ihned seznámit. Můžeme si jen s hrůzou představovat, co se bude dít až Jonáš mezi kumpány pořádně zapadne. Céčko se svými nápady bude mít pořádnou konkurenci!

Podívejte se na první scénu Boba Klepla v Přístavu:

Přístav uvidíte v každé pondělí a středu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.