Pustíme fanynky na pódium, říká SLZA o turné

Potom, co ovládli rádia, získali dva Slavíky a momentálně se připravují na první turné k desce Katarze. Skupina SLZA má dobře nakročeno k tomu stát se jednou z dalších kapel, které ovlivní českou pop music. My jsme se kluků zeptali, jak bude vypadat jejich profesní budoucnost. Co plánují?

SLZA má v rukávu hned několik novinek – v dubnu chystají turné (začínají už 3. dubna v Jablonci nad Nisou) a fanoušky kapely čeká i nový klip, který budou natáčet už příští týden. Kluci jsou ohledně výběru singlu tajemní jak hrad v Karpatech, nakonec nám ale prozradili, že klip už nebude konečně tak depresivní jako mají většinou ve zvyku. Klip vyjde už na konci března.

Více se dozvíte v rozhovoru!

SLZA zahájí šňůru koncertů s názvem Katarze TOUR 2016 v neděli 3. dubna v Jablonci nad Nisou a skončí 16. května ve Velkém Meziřící. Kluci prozradili, že pro fanoušky chystají i pár překvapení rovnou na pódiu.

Mezitím zavítají také do bratislavského klubu Babylon za svými slovenskými fanoušky. Kapela pro ně v devíti městech chystá speciální koncertní show a autogramiádu. Vstupenky, které rychle mizí, jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketportal.

„Poslední rok se Slzou zažíváme něco neskutečného. Doufali jsme, že by se naše koncerty jednou mohly vyprodávat, ale že to přijde tak brzy, to jsme vážně nečekali. Máme ty nejlepší fanoušky a nejšťastnější jsme, když s nimi můžeme tu energii a emoce sdílet společně. Místa našeho jarního turné jsme proto volili podle nich a jedeme i do míst, kde jsme ještě nehráli. O to více se těšíme,“ zaznělo od Petra Lexy a Lukáše Bundila.

Více se dozvíte tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.