Romana z Přístavu odvedla v pátek policie! Podívejte se na Prima PLAY

Nestihli jste páteční díl Přístavu? Podívat se na všechny díly můžete na Prima PLAY. O co jste přišli?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Roman žádný milion do rukou jeho bývalé přítelkyně, které pomáhal otěhotnět, nesložil. Nechce se nechat vydírat a jeho přítelkyně Tereza, bývalá soudkyně, mu poradila, aby nic takového nedělal. Podle něj jenom právnička druhé strany straší. To se však na konci dílu Přístavu rozhodně nepotvrdilo.

Drak málem zabije Šimiho

Golfový míček dokáže v úderu zabít člověka. To se málem povedlo Drakovi, když se s vými kumpány zkouší hrát u řeky golf. Šimáček po ráně trpí selektivní amnézií – nepamatuje si, že žije s Vilmou a znovu chystá svatbu s Ivanou. Všichni v hospodě se snaží Šimáčkovi vrátit paměť, ale jejich metody selhávají.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU TADY

Psaní scénáře a hádka Mili a Radima

Pátek koupí Mileně auto, ale při jedné z cest jim dojde benzín a oni přespí mimo Přístav. To je příležitost pro Martina a Johanu strávit společnou noc v Pátkovic chatě. Z Prahy se ale předčasně vrací Petr.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU TADY

Podívejte se na páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.