Seriály a filmy

18. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

Roztomilá scéna ze 79. dílu Přístavu: Braunovka griluje Josého!

Nový vztah Josého a Ivanky už v podstatě nikoho nepřekvapil. Možná až na ty dva. Takže když se vrací matka Ivanky domů a nachází v chatě malíře Josého, nic ji nepřekvapí. Ale Josého si pořádně užije. Podívejte se na zábavnou scénu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Rozhodnutí Ivanky, aby se José nastěhoval jako nájemník k ní do chaty, bylo stoprocentně šťastné. José se naštěstí chopil romanticky situace a rozhodl, že Ivanka už nadále (snad) nebude single matkou s malou Markétkou.

Od společné noci, která se udála v 78. dílu uběhlo pár chvil a vypadá to, že Ivanka s Josém jsou do sebe zamilovaní, což matku Ivany rozhodně nepřekvapilo. S intuicí už dávno tušila, že ti dva patří k sobě. Když se starší Braunovka vrací na víkend domů do Zátoky nachází v jejich chatě malíře Josého. Vše jí je hned jasné, ale Josého trochu pozlobí a zkouší se ptát na to, jak to mezi Ivanou a ním doopravdy je. José se kroutí a zkouší se vyhýbat odpovědi...

Co dalšího uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě v Přístavu?

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.