Seriály a filmy

18. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

Roztomilá scéna ze 79. dílu Přístavu: Braunovka griluje Josého!

Nový vztah Josého a Ivanky už v podstatě nikoho nepřekvapil. Možná až na ty dva. Takže když se vrací matka Ivanky domů a nachází v chatě malíře Josého, nic ji nepřekvapí. Ale Josého si pořádně užije. Podívejte se na zábavnou scénu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Rozhodnutí Ivanky, aby se José nastěhoval jako nájemník k ní do chaty, bylo stoprocentně šťastné. José se naštěstí chopil romanticky situace a rozhodl, že Ivanka už nadále (snad) nebude single matkou s malou Markétkou.

Od společné noci, která se udála v 78. dílu uběhlo pár chvil a vypadá to, že Ivanka s Josém jsou do sebe zamilovaní, což matku Ivany rozhodně nepřekvapilo. S intuicí už dávno tušila, že ti dva patří k sobě. Když se starší Braunovka vrací na víkend domů do Zátoky nachází v jejich chatě malíře Josého. Vše jí je hned jasné, ale Josého trochu pozlobí a zkouší se ptát na to, jak to mezi Ivanou a ním doopravdy je. José se kroutí a zkouší se vyhýbat odpovědi...

Co dalšího uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě v Přístavu?

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.