Rvačka Pepy a Radima: Kdo má co větší? Milenka to rozlouskne

Přístav – kdo má co větší?

Vody Přístavu jsou už díky Josému a Ivaně pořádně rozčeřené (nemluvě o Romanovi a Markovi). I Radim se v této době bude cítit dost ohrožen, jeho Milenka totiž stráví noc u slaměného vdovce Pepy Krupičky. Nastane pořádná rvačka a Milenka bude vědět, jak ji zastavit!

"Já oba dva zabiju, Milenka mi zanáší s Krupičkou," řítí se Radim Pátek z Přístavu, aby mohl odchytit Pepu a Milenku přímo u činu. Ti už dávno tuší, že telefon mezi Milenkou a Radimem brzy ráno prozradil, že Milenka netrávila noc doma. Bohužel Pepovi všechno dlouho trvá...

Radim oba dva najde v Pepově chatě, sice oblečené, ale je tak rozčarovaný, že započne pořádnou rvačku. Problém je ten, že Pepa má od první chvíle se svou velikostí jednoznačně navrch. Milenka neví, co dělat, a tak se pokouší vysvětlovat na každou stranu. Marná snaha až do chvíle...

Nejdůležitější otázka pro každého muže

Pány v ráži však zarazí jedna jediná věta, která je tak zájmově typická snad pro každého muže na této planetě. Milenka se snaží vysvětlit, proč strávila u Pepy noc a má k tomu vlastně skvěle praktický důvod. Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Co dalšího uvidíte ve středečním Přístavu?

Další díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky rvačka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.