Scéna jako z dramatu: Radim je mrtvý. Co si Milenka počne?!

Když se Milenka snaží probudit svého milého Radima a nepovede se jí to, končí její život. Co si bez Radima ona sama počne? Podívejte se na zásadní scénu 46. dílu Přístavu. Vyvolává několik otázek (a v podání Kateřiny Kairy Hrachovcové také záchvat smíchu v tom nejlepším slova smyslu).

Milenka dělá jako vždycky svému Radímkovi čaj k snídani. Radim však nevstává. Nehýbe se a nedýchá!

Vypadá to, že smrt je první věc, která mu neprošla. Milenka je právem celá bez sebe. Po hysterické scéně volá Dr. Jonáše a společně s ostatními obyvateli Zátoky stojí u jeho smrtelné postele. Prsty v nehybnosti Radima má stará Braunovka, s kterou se Pátek potkal včera.

Neškodná rajská

Braunovka totiž omylem během vaření přimýchala do rajské několik prášku antidepresiv, které teď bere Míra. Hrnec s celou rajskou nechala u dveří, aby ji později mohla rovnou vyhodit. To by však nebyl Radim, aby zase vše "nezreckyloval". Společně s fenkou Etikou tak vylížou celý hrnec.

A pohroma je na světě.

V každém případě si všimněte neuvěřitelné herecké etudy Kateřiny Kairy Hrachovcové, která zase vyšperkovala celou scénu.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.