Skončí milostný trojúhelník v Přístavu? Podívejte se na páteční díl na Prima PLAY

Nestihli jste páteční díl Přístavu? Jak vyřeší mladá Johana svou nevěru? A co se stalo Rimanovi, který musí vysolit na dřevo milion korun? Celý díl můžete vidět v online archivu Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Roman dluží milion ex

Roman Mareš se pokusil pomoci své bývalé a dnes lesbické přítelkyni, aby mohla mít dítě s přítelkyní. A teď má Roman zaplatit milion korun, pokud nechce jít k soudu. Jinak totiž bude stíhán za znásilnění.

Roman nevěří, že se to opravdu děje a ještě k tomu se bojí reakce jeho terezy, která ho od takového nápadu odrazovala a málem se rozešli. Tereza mít opravdu radost nebude, ale jsou to partneři, kteří se podporují...a Tereza jako bývalá soudkyně by mohla Romanovi pomoci...

Milostný trojúhelník mladých v Zátoce

Léto pomalu odchází, ale Johaně a Martinovi se zapalují lýtka. Johana se synem Pátka v minulém dílu poněkud uklouzla. Podvedla svého přítele Petra, který je na turné. Martin se o ní snažil velice dlouho a na Johaně bylo od začátku vidět, že se jí Martin líbí. Jak ale bude pokračovat jejich vztah dál? Byl to jen sex na jednu noc, nebo se bude Johana rozcházet?

PODÍVEJTE SE NA TO, JAK SE NATÁČELA MILOSTNÁ SCÉNA MARTINA A JOHANY

Mili se konečně vrací!

Mili se konečně vrátila od své nemocné matky. A přichází rovnou do pořádného nepořádku - Martin s Radimem ji tak brzy nečekali. To ji však rozlítilo doběla, nejdříve vyslechla Martina, zda se náhodou bývalka Vilma neocitla někde v blízkosti Pátka. A pak se pokusila zpérovat i Radima za nepořádek v chatě.

Radim Pátek se jako správný macho však rozhodně nenechal. A Mili ho musí div ne odprosit!

Podívejte se na Přístav ve 20.15 na Primě už tento pátek!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.