SLZA bude dnes v Show Jana Krause. Podívejte se na rozhovor!

Před dvěma týdny se v Show Jana Krause objevila hvězda Přístavu Jitka Schneiderová, dnes večer ve 21.35 hudební složku zastoupí skupina SLZA včele s Petrem Lexou, kterého uvidíte v pátek v Přístavu. Podívejte se na krátký rozhovor před natáčením.

Show Jana Krause začíná dnes ve 21.35 na Primě s hosty jako je herečkou, kterou můžete znát hlavně ze seriálu Ohnivý kuře či z filmu Kobry a užovky, Lucie Polišenská. Mladá herečka vedle řady svých profesních aktivit navíc začala vydávat časopis. „Tak to je spíš taková legrace,“ přitakává skromně herečka, „vydali jsme s kamarády první číslo časopisu Žena a pivo. Časopis sestává z našich společných historek, každý má svou rubriku a je nás pět, co to vydáváme.“

Badminton a Michelinská hvězda v Česku

Dalším hostem, který se přichází posadit tváří tvář Janu Krausovi, je badmintonista Petr Koukal. Tento několikanásobný mistr České republiky, aktuálně bojující o svou účast na letní olympiádě v Riu.

Trojici dnešních hostů završí šéfkuchař Radek Kašpárek, který letos čerstvě získal pro svou restauraci michelinskou hvězdou. „Tým naší restaurace dostal michelinskou hvězdu po roce od otevření, což je evropský unikát, a v České republice ještě o to cennější, že ti komisaři nedokážou českou gastronomii správně ohodnotit. Oni nás pořád zařazují spíše do toho Východního bloku,“ říká o elitním kuchařském ocenění Radek Kašpárek

Co zahraje SLZA?

Slza zahraje v Show Jana Krausesvou píseň, kterou kapela představila poslouchačům v rádiích jako druhý single - Celibát. Kapela o víkendu dotočila svůj čtvrtý videoklip a zatím nechce prozradit, k jaké písni na albu bvideo natáčeli. Fanoušci si ale domýšlejí, že by to mohla být píseň V dešti zášti.

VŠECHNY DÍLY MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE

SLZA se také připravuje na své turné!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.